SLAPUKŲ NAUDOJIMO POLITIKA

Toliau yra pateikiama informacija apie MB „Poligonas“ (toliau - Įmonė) organizuojamos vaikų vasaros stovyklos „Geležinis vilkas“ (toliau – Stovykla) slapukų taikymą jos svetainėje.

Apsilankydamas svetainėje, lankytojas sutinka su slapukų išsaugojimu svetainės lankytojo galiniame įrenginyje ir jų tolesniu taikymu pagal slapukų politiką. Įmonė naudoja slapukus su tikslu užtikrinti interneto tinklapio funkcionalumą bei analitikos ir rinkodaros tikslais.

Slapukai – tai maži duomenų failai, kuriuos į svetainės lankytojo galinį įrenginį (pvz., kompiuterį, mobilųjį telefoną) siunčia aplankyta svetainė. Slapukai išsaugomi interneto naršyklės (pvz., Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox ir kt.) failų kataloge (pvz., svetainės lankytojo galinio įrenginio kietajame diske). Kitą kartą lankantis toje pačioje svetainėje, lankytojo interneto naršyklė perskaito slapuką ir teikia informaciją atgal į svetainę arba elementą, kuris ir įdiegė tą slapuką. Slapukai nekelia jokios grėsmės svetainės lankytojo įrenginiui.

Siekiant pagerinti svetainės funkcijas svetainės lankytojui ir padėti jas naudoti, svetainėse naudojami šių tipų slapukai:

1. Veikimą gerinantys slapukai:

Tai yra trumpalaikiai slapukai, kurie saugojami tol, kol svetainės lankytojas laiko atidarytą interneto naršyklę, užtikrinus prieigą prie svetainės. Seanso slapukai primena svetainei, ką lankytojas pasirinko ankstesniame puslapyje, tokiu būdu išvengiant pakartotinio informacijos įvedimo.

2. Nuolatiniai slapukai:

Apsilankius stovyklos svetainėje, šie slapukai išsaugomi kaip atsitiktinė skaičių kombinacija lankytojo galiniame įrenginyje. Jie identifikuoja svetainės lankytoją kaip unikalų vartotoją ir, jam grįžus į svetainę, padeda prisiminti informaciją apie lankytoją ir jo anksčiau atliktas operacijas. Slapukų saugojimo lankytojo įrenginyje laikotarpis priklauso nuo slapuko tipo.

3. Sekimo slapukai:

Stovyklos svetainė naudoja šiuos slapukus svetainės struktūros peržiūrėjimų statistikai.

4. Trečiųjų šalių slapukai:

Stovyklos svetainė naudoja trečiųjų šalių slapukus, pvz., „Google“ slapukus skelbimams ir reklamoms palaikyti bei rinkodaros komunikacijai optimizuoti. Trečiosios šalys reklamuotojai naudoja slapukus, kurie išsaugojami galiniame įrenginyje, siekiant įvertinti skelbimų veiksmingumą ir individualiai pritaikyti svetainės lankytojui rodomų reklamų turinį. Trečiųjų šalių reklamuotojų surinkta informacija gali apimti, pavyzdžiui, geografinės vietos duomenis (gautus iš IP adreso).